Kuchyně na míru vyrábíme ve vlastní truhlárně

Nabízíme dvířka firem Trachea, Hefas a Proform.

Nábytková dvířka, jsou vhodná nejen na čelní plochy kuchyňských linek, ale i na jakýkoli nábytek – šatny, skříně a obývákové skříňky. Jejich užití, stejně jako u nabízených doplňkových výrobků, záleží pouze na Vaší fantazii.

Nosným materiálem je ekologická MDF deska, do které je vyfrézován vybraný tvar frézování, dvířka jsou následně nastříkána PUR lepidlem (voděodolným) a za vysokého tlaku a teploty jsou pokryta vybranou folií. Při výrobě jsou používány pouze nejkvalitnější materiály od renomovaných světových výrobců, taktéž technologické zařízení pro výrobu dvířek je vysoce moderní.

MDF dvířka mají výhodu v široké škále výběru různých tvarů a povrchů dvířek.

  • dřevodekory
  • vysoké lesky
  • drásané povrchy
  • hluboké maty
  • laky
  • uni barvy

Taktéž mohou být dvířka vyrobena z LTD ohraněné ABS hranou, i zde je velký výběr z dřevodekorů, uni barev, lesků a vysokých lesků.

Co se týče korpusů, máme v nabídce barevnou škálu dřevodekorů i pastelových barev firem Egger, Kronospan, DDL, Wodego.

Panty a pojezdy jsou již převážně tlumené, a to značek Blum, Strong,…dle finančních možností zákazníka.

Ke kuchyňským linkám dále nabízíme veškeré dopňky – pracovní desky, úchytky, dřezy, baterie, obkladové panely, digestoře, spotřebiče, LED osvětlení, drátěný program, vestavěné odpadkové koše, vodní filtr, drtiče, apod..

Montáž i případnou demontáž zajišťujeme vyškolenými truhláři.

Napište nebo zavolejte a dohodneme si konzultaci. Přineste s sebou (případně zašlete na email) orientační rozměry a my Vám uděláme grafický návrh zdarma.